Další bod do tabulky zajistila A družstvu mužů remíza z Čelákovic v 6. kole krajského přeboru mužů.

Spojený tým Šacungu a Zvánovic dlouho hledal optimální složení sestav. Jak se zdá, konečně bylo hledání úspěšné. V minulém kole si družstvo doma vyšláplo na lídra tabulky z Vrd a získalo první tabulkový bod za remízu 5:5. Stejný výsledek zopakovalo nyní v 6. kole na půdě aktuálně druhých Čelákovic.

Utkání v Čelákovicích v rámci krajského přeboru patří většinou k těm vyrovnanějším a ani v letošní sezóně tomu nebylo jinak. Po úvodních zápasech obou disciplín byl stav vyrovnaný 2;2, když za hosty bodovali Karel s L. Zieglerem ve dvojicích a Paták, Povýšil a Böhm ve trojicích. Také po nepárové části zůstal stav vyrovnaný a dá se říci, že celkem překvapivě, protože hostující vložená dvojice Jeništa, Böhm, dokázala zápas, ve kterém vedla v prvním setu již 9:6, prohrát 2:0. Naproti tomu v singlu, který měl místy až ligové parametry, dokázal skvěle hrající Karel domácího borce přetlačit v poslední možné výměně třetího setu. Ani následné odvety trojic vítěze nenapověděly. Oba soupeři vyhráli jednu z nich a o výsledku tak rozhodovaly až závěrečné odvety dvojic. V nich bohužel Patákova formace nedokázala zopakovat počin z minulého týdne, kdy zajistila první bod sezóny za remízu. Ten však nakonec zajistilo vítězství Karla s L. Zieglerem v závěrečném deblu.

"Kdyby nám před utkáním někdo řekl, že si z Čelákovic odvezeme bod, tak bychom to asi brali. Ale vzhledem k vývoji utkání si troufnu říci, že jsme dneska měli získat body dva. Opět jsme ztratili dobře rozehrané zápasy, anebo vlastními chybami prohráli tam, kde se čekalo vítězství. Na druhou stranu jsme zase dokázali vyhrát některé těžké zápasy a dokázali si, že umíme hrát i s těžkými soupeři. Doufejme, že si do dalších utkání přeneseme z dneška pouze tu pozitivní zkušenost," zhodnotil výkon trenér Martin Paták.