Zázemí

Zázemí v Benešově

Pro sportovně-společenské vyžití svých členů klub využívá zázemí nově vybudovaného areálu v Benešově. Areál sestává ze dvou soutěžních antukových hřišť s diváckým sektorem pro 300 osob, tří objektů zázemí (tři šatny, sprchy, WC, kuchyňka), klubovny a venkovního posezu u ohniště. Adresa: Městský sportovní areál, ul. Ke Stadionu, Benešov, GPS: 49°46'35.309"N, 14°40'35.142"E

Pro přeložená soutěžní utkání do haly klub dále využívá služeb sportovní haly ZŠ Dukelská. Adresa: Dukelská 1818, Benešov, GPS: 49°46'35.474"N, 14°40'34.479"E. Pro tréninky soutěžních družstev a TC mládeže je kromě haly ZŠ Dukelská využívána i hala BIOS Vyšší odborné a střední zemědělské školy v Benešově.

Pro regeneraci hráčů soutěžních družstev je využíváno služeb Pulse fitness a wellness v Benešově.

Doprava autem od Prahy: D1 Exit 21 km (Mirošovice) - silnice č. 3 (E55, směr Benešov) - Benešov. Areál je situován u silnice č. 3 vedle hotelu Benica, u odbočky do ulice Ke Stadionu. 

Doprava autem od Brna: dtto

Doprava vlakem, busem: Železniční trať 221 (Praha - Benešov - Č.Budějovice), stanice Benešov. Bus stanice Benešov, terminál. Z nádraží (autobusové a vlakové jsou u sebe) ulicí Nádražní na most přes trať. Za ním se dáte vlevo ulicí Konopišťskou až na křižovatku s ulicí Ke Stadionu (doleva). Areál je situován na konci této ulice. Délka cesty od stanice cca 15 minut pěšky.

mapa_benesov.jpg

 

Zázemí v Lensedlech

Kromě hlavního areálu v Benešově členové klubu využívají též původní osadní areál v Kališti-Lensedlech. K dispozici jeden antukový kurt. GPS: 49°53'23.225"N, 14°44'53.218"E

Doprava autem od Prahy: D1 Exit 21 km (Mirošovice) - silnice 3 (E55, směr Benešov) - Senohraby - Turkovice - Lensedly. Na konci Lensedel je směrovka na Šacung (po panelové cestě).

Doprava autem od Brna: D1 na Exit 29 km (Hvězdonice) - silnice Komorní Hrádek - Chocerady - Ondřejov - Turkovice - Lensedly.

Doprava vlakem, busem: Trať 221 (Praha - Benešov), stanice Senohraby. Z nádraží po asfaltové cestě podél trati, kolem staré pošty a drážního domku. Za ním odbočíte vlevo dolů mezi vilky k hotelu Hrušov, přes můstek nad Mnichovkou a na křižovatce cest vlevo. Po pravé straně je veřejná telefonní stanice, kde vede cesta vzhůru (zelená turistická značka) do Lensedel. Před mostem nad dálnicí však odbočíte za poslední vilkou vpravo cestou do polí a u kolonie chat pokračujete vlevo po cestě polem až na osadní areál. Délka cesty od nádraží cca 30 minut pěšky.

mapa_lensedly.jpg