Síň slávy

Slávu každého klubu šíří především jedinci, obdařeni vysokou, někdy až mimořádnou kvalitou. Ve své historii jméno Šacungu pomáhali šířit jako hráči, jako trenéři, jako rozhodčí či jako funkcionáři. Někteří tyto funkce dokázali skloubit a přispět tak výrazně k rozvoji klubu.

Do klubové Síně slávy byli dosud uvedeni:

Josef Nový (*8.11.1931)

Josef Nový byl jedním z nejlepších hráčů klubu v první organizované nohejbalové soutěži – trampské lize družstev a později i v první oficiální soutěži – pražskému přeboru družstev. Ve své době patřil mezi časté vítěze nebo medailisty tehdejších nejprestižnějších turnajů, jakými byly turnaje osad Old Wanderers, Havran, Šacung, turnaj v Hronově nebo Velká cena Prahy. Po skončení hráčské kariéry pracoval jako funkcionář, trenér mládeže a ligový rozhodčí. Svou svědomitostí a přísností se výrazně podílel na výchově dalších činovníků klubu.

Jaroslav Šleichert (*1925)

Jaroslav „Buchta“ Šleichert byl jedním z nejlepším hráčů klubu v první organizované nohejbalové soutěži – trampské lize družstev a později i v první oficiální soutěži – pražskému přeboru družstev. Ve své době patřil mezi časté vítěze nebo medailisty tehdejších nejprestižnějších turnajů. Patřil k povahově nejoblíbenějším hráčům a nikdy ani po konci soutěžní kariéry neodmítl výzvu k hernímu souboji.

Jiří Soukal (*13.3.1953)

Jiří Soukal patřil k elitním polařům, nahrávačům a servismanům nohejbalové extraligy v 70.-80. letech. Vynikal strategií hry, celohřišťovým pohybem a bojovností. V ligové soutěži v barvách klubu získal 3 medaile, na mistrovstvích republiky pak 4 medaile. Byl také členem reprezentačního družstva ČSR. Kromě hráčské kariéry v klubu působil i jako trenér, vedoucí družstva a člen výboru klubu

Ivan Černý (*23.4.1953)

Ivan Černý byl jedním z nejlepších a nejdéle hrajících univerzálů extraligy nohejbalu v 70.-90. letech. Vynikal analytickými schopnostmi a kombinací síly a techniky. V lize získal v barvách klubu 3 medaile, na mistrovstvích ČSR získal pro klub 2 tituly a celkem 6 medailí. Byl také členem reprezentačního družstva ČSR. Kromě hráčské kariéry v klubu působil i jako trenér, vedoucí družstva i předseda nebo místopředseda klubu. Působil i v rámci orgánů Českého nohejbalového svazu, včetně nejvyššího orgánu.