Nábor mládeže

Klub pravidelně organizuje do svých řad nábory mládeže i dospělých členů.

Základní otázky při náborech mládeže

Chceš si s námi jen tak zahrát, nebo se opravdu chceš poprat o titul mistra světa nebo Evropy v nohejbalu?

Nekecáme, pár mistrů nebo vicemistrů světa, Evropy nebo České republiky jsme už dokázali vychovat.

Víš, že nohejbal je jediný kolektivní sport, který vynalezla naše republika?

Jestli jsi hrdý Čech, tak nohejbal je pro tebe pravou volbou. Je totiž jediným kolektivním sportem s mezinárodním rozšířením, který světu dala právě naše republika. Představuje naše národní dědictví.

Nohejbal už dlouho není jen českým sportem.

Mezinárodní federace od roku 1991 organizuje mistrovství Evropy mužů, od roku 1994 mistrovství světa mužů, světový pohár mužů a od roku 2000 mistrovství světa juniorů a žen. Šampionáty se kromě Česka a Slovenska konaly i třeba v Německu, Francii, Švýcarsku, Maďarsku, Rumunsku, Španělsku, Turecku nebo Brazílii.

Hraješ už jiný míčový sport?

Nevadí, vyzkoušej si i nohejbal a uvidíš, co tě bude bavit více, nebo můžeš hrát oba sporty.

Berete i holky?

Jasně, nohejbal hrají i holky. Mají své samostatné soutěže, včetně ligových. A ty nejlepší reprezentují na světovém šampionátu žen.

Komu se mám ozvat?

Trénovat můžeš v jednom či více střediscích našeho Tréninkového centra mládeže, tj. v Benešově, Bystřici, Neveklově, Mnichovicích, Postupicích, Kunicích nebo Divišově. Tam všude se ti budou věnovat trenéři s nejvyšší nebo druhou nejvyšší licencí - viz Trenéři TCM

Pojď do toho s námi!

Nenech se přemlouvat a přijď si nohejbal vyzkoušet! A vezmi klidně i tátu. Kromě mládeže rádi přivítáme i dospělé členy a členky.

Fotogalerie