Zlato a bramboru přivezli z druhého turnaje krajského přeboru mládeže dorostenci Šacungu.

"Kuba Janda si v sobotu vrazil do nohy hřebík a museli jsme tak obětovat žákovskou sestavu. Do Slaného jsme odjeli se třemi dvojicemi, všechny hrály dorosteneckou kategorii, ve které se představilo sedm sestav. Nejméně se vedlo Tomáši Bubeníkovi s Fandou Weimanem, nešla jim souhra a skončili v turnaji poslední. Lepší výkony podávali Vítek Hrkal s Vojtou Voříškem, které potkala smůla v semifinále s Dolními Počernicemi. Hráči soupeře chytali dost vzadu a Vítek ve třetím setu kopnul tři kraťasy a všechny se o pásku vrátily k nám. Kluci pak byli zklamaní a po vyrovnaném boji podlehli i o bronz. Výborně zahrála dvojka Míši Tušky a Tomáše Brejly. Tomáš sice měl trošku své průpovídky, ale nechal se zklidnit. Infarktový byl jejich třetí set s domácí dvojicí v semifinále, kde prohrávali už 5:9 ve třetím setu, ale pochlapili se a otočili. Poté s Míšou ve třísetovém finále s Dolními Počernicemi pomstili své spoluhráče a po zásluze si došli pro zlato," okomentoval úspěšné vystoupení trenér Miloslav Rybář.